Začínáme s výběrem trasy

Při plánování výletů na motorce ve Středočeském kraji je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou povrch a náročnost cesty, dopravní situace a počasí. Vyberte si trasu, která vám nebude dělat vrásky na čele a zanechá vám krásné vzpomínky.

Historické skvosty na dosah

Středočeský kraj je protkaný historií a na každém rohu můžete narazit na nějaký ten gotický kostelíček či renesanční zámek. Vychutnejte si tyto památky na své motorce a poznávejte historii za plného plynů.

Malebné vesničky a jejich kouzlo

Mezi hustě obydlenejšími oblastmi se ve Středočeském kraji skrývají malebné vesničky. Ty vám umožní poznat opravdový život v českém venkově a vdechnout trochu autenticity vaší moto výpravě.

Křivky a zatáčky pro správné adrenalinové zážitky

Podíváme se na ty nejlepší trasy plné křivek, které si vaše motorová bestie zaručeně užije. Nemusíte mířit hned do Alp, abyste si užili porci adrenalinu a přitom ještě měli co oku ráčit.

Nepřeberné množství zážitkových stanic

Co by byl výlet na motorce bez pořádné zastávky na občerstvení! Připravila jsem pro vás seznam nejlepších motorestů a hospůdek, které si nenechejte ujít a nezapomeňte, že každá zastávka je příběh sám o sobě.

Přírodní krásy ve Středočeském kraji

Odhalte přírodní krásy, které kraj nabízí. Nejenže okysličíte mozek, ale váš fotoreport na sociálních sítích z toho bude opravdu něco stát. Příroda ve Středočeském kraji je nádherná a jízda na motorce vám umožní ji prozkoumat jak do šířky, tak do hloubky.

Tipy od zkušených motorkářů

Každá zkušenost je cenná a proto jsem pro vás získala pár tipů přímo od veteránů na dvou kolech. Tito zkušení jezdci vědí, kde najít ty nejlepší skryté poklady Středočeského kraje.

Bezpečnost především

Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě. Nepodceňte přípravu a rozumnou jízdu. V tomto bloku se podělím o důležité bezpečnostní tipy a triky na cesty, které vám pomohou dorazit v jednom kuse tam i zpět.

Post-Comment